Workshop G Suite (Google Apps)

… nabitý zlepšováky, které začnete používat nejpozději zítra...
školí PAVEL MINÁŘ

Školení Gmail, Kalendář, Google Disk a Hangouts

Google v říjnu 2016 přejmenoval sadu aplikací Google Apps (Gmail, Google Disk a Dokumenty, Google Kalendář, Hangouts, …) na G Suite. Mění se pouze jméno, vše ostatní zůstává.

Pavel Minář od roku 2012 proškolil 4054 uživatelů na 431 školeních. Překvapením pro něj bylo, že naprostí počítačoví laici, zkušené asistentky i machři na počítače řeší v kanceláři ty samé problémy s dokumenty a emaily. Schválně jestli se poznáte v některé situaci?

• Už jste si někdy ve sdíleném adresáři / FTP smazali soubor? Už nešel obnovit, že? To se na Google Disku nestane. Koš se zde sám nevysypává a pokud ho omylem přece jen vysypete, správce může data pro vás obnovit.

• Potřebovali jste od 5 lidí vyplnit nějakou tabulku? Většinou se posílá dokolečka mailem. V Google dokumentech pošlete jen odkaz na soubor v cloudu a všichni mohou současně pracovat na tomto dokumentu. Žádná práce navíc. Žádné výkřiky „Kdo má poslední verzi dokumentu?“

• Nosíte si „aktuální“ verze dokumentů na flashce? A občas upravujete tu „ne-úplně-aktuální“ verzi? Už nebudete muset. A navíc drobnosti v pohodě upravíte i na mobilu. Tak ostatně vznikala i tato stránka.

• Než se spustí Outlook, stihnete si udělat kafe? Chápu, ráno je to OK. Ale když před poradou potřebujete něco rychle najít…

• Nedaří se vám najít ten správný dokument, protože ho máte na jednom ze čtyř záložních disků? A nevíte na kterém.

• Potřebujete se doma podívat na mail, který je na počítači v práci?

• Kolega dal výpověď a všechny pracovní maily má jen v soukromém Gmailu? Smůla, přišli jste o veškerou komunikaci s klienty.

• Poznali jste se jenom 3x? Tak to patříte k menšině. 80 % lidí ve firmách zápasí denně nejmíň s 5 případy. Plus jedním navíc – pěkně nadupanou složkou s tísícovkami emailů na jedné nepřehledné hromadě.


A důležitá informace: workshop jsem koncipoval pro běžné uživatele, takže vůbec neřešíme administrátorské nastavení.

podroběnjší informace o školení najdete zde: Pavel Minář školení

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Pavel Minář

Jsem autorizovaný Google Cloud Partner. Pomohu vám s nasazením G Suite pro zvýšení firemní a osobní produktivity. Jsem držitelem prestižní certifikace Google Apps Certified Deployment Specialist. Pořádám školení G Suite (Google Apps).

*) Google v říjnu 2016 přejmenoval sadu aplikací Google Apps (Gmail, Google Disk a Dokumenty, Google Kalendář, Hangouts, …) na G Suite. Mění se pouze jméno, vše ostatní zůstává.


Google Cloud Partner        Google Certified Deployment Specialist

Mám zájem o kurz:

Odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním výše poskytnutých údajů za účelem přípravy a komunikace ohledně školení G Suite.